0
پشتیبانی
021-65263355

آنتن دکت یالینک مدل W90B

موجود در انبار
Yealink

آخرین بروز رسانی قیمت در : 1400/06/01


تماس بگیرید

مشخصات محصول انتخابی شما

  • ارسال به سراسر کشور با تیباکس
  • 100% تضمین بازگشت پول
  • پشتیبانی آنلاین ساعات اداری
  • ضمانت پرداخت با نماد اعتماد
  • کیفیت محصولات با ضمانت

معرفی اجمالی محصول

سیستم چند سلولی بی سیم DECT IP Yealink W90 ، متشکل از دو بخش است: ایستگاه پایه W90B و یک DECT Manager W90DM ، که برای سهولت استقرار کامل در سازمان هایی که به پوشش بی سیم نیاز دارند ، طراحی شده است. این سیستم چند سلولی DECT قصد دارد یک راه حل فوق العاده مقیاس پذیر و قابل اعتماد برای سازمانها با هر اندازه و هر شکلی ایجاد کند. این سیستم حداکثر از 250 گوشی و 250 تماس همزمان پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد تا از محدودیت سیگنال با کیفیت بی سیم تنها در نزدیکی ایستگاه پایه خلاص شوید. در همین حال ، این سیستم می تواند با Yealink W53H ، W56H ، W59R ، CP930W و DD Phone با رومینگ یکپارچه و تحویل تماس کار کند و ارتباط آزادانه موبایل را در داخل و بین هر منطقه امکان پذیر کند. W90B و W90DM دارای طراحی مدرن و جمع و جور هستند و از کیفیت صدای Yealink HD پشتیبانی می کنند که با فناوری Opus دوبلکس کامل همراه است و گوش های شما را آزاد می کند و تجربه صوتی فوق العاده ای برای شما فراهم می کند.

W90 011

سیستم چند سلولی YEALINK W90 DECT IP
راه حل پایدار رومینگ برای پوشش گسترده و مکانهای مختلف

 W90 021

همانطور که در بالا گفته شد سیستم چند سلولی Yealink W90 DECT IP از DECT Manager W90DM و ایستگاه پایه W90B تشکیل شده است. این سیستم یک راه حل رومینگ برای انبارها، بیمارستان ها، هتل ها، فروشگاه های زنجیره ای سوپرمارکت، نمایندگی های مجاز فروش اتومبیل، دفاتر، فروشگاه های خرده فروشی و ... را فراهم می کند. با وجود رومینگ پایدار و استقرار ساده ، Yealink W90 DECT IP سیستم چند سلولی است که ارتباط روان را در پوششی گسترده و چند مکانه تضمین می کند.

W90 071

ثبات یکپارچه

سیستم چند سلولی Yealink W90 DECT IP ثبات یکپارچه ای را ایجاد می کند. آنتن های خارجی قابل چرخش دامنه سیگنال بیشتر ، پوشش پیشرو در صنعت و فرمان انعطاف پذیر برای مناطق پیچیده را تضمین می کنند ، که واقعاً باعث صرفه جویی در میزان و هزینه پایگاه ها در استقرار با پوشش پیشرو در صنعت می شود. علاوه بر این ، Lan Sync رومینگ پایدار را حتی در محیط ضعیف انتقال سیگنال یا تداخل شدید سیگنال مانند انبارهایی با محموله های شلوغ یا چندین گیت آهن تضمین می کند.

W90 031

استقرار آسان

سیستم چند سلولی Yealink W90 DECT IP ارتباطی راحت تر و سریع تر را برای کاربران فراهم می کند: ابزار استقرار DECT برای قرارگیری سریع بیس، ابزار یابنده IP برای ارسال سریع IP از DM و همگام سازی خودکار برای سازماندهی شبکه بدون عملکرد دستی از ویژگی های این دستگاه است. به جای انجام مراحل پیچیده، از استقرار تا مدیریت روزانه برای این سیستم بزرگ زمان کمتری لازم است.

W90 041

پوشش گسترده

یکDM ، 60واحد پایه یا بیس، 250 گوشی و 250 تماس همزمان، Yealink W90 DECT IP Multi-Cell IP برای فضای بزرگ و چند مکانه طراحی شده است و یک راه حل ارتباطی واحد به ویژه برای انبارها، بیمارستان ها، هتل ها، فروشگاه های زنجیره ای سوپرمارکت، نمایندگی های مجاز فروش اتومبیل، دفاتر اداری، فروشگاه های خرده فروشی و ... است.

W90 051

سناریوهای کامل

سیستم چند سلولی Yealink W90 DECT IP از دستگاه های مختلف پشتیبانی می کند: W53H ، W56H ، W59R ، CP930W ، DD Phone ، که قطعاً با نقش های مختلف کارمندان و نیازهای آن ها از ارتباطات همراه با مقیاس پذیری انعطاف پذیر مطابقت دارد.

W90 061

چند دفترچه تلفن

سیستم چند سلولی Yealink W90 DECT IP دسترسی آسان به چندین دفترچه تلفن از جمله Local Directory ، Remote Phonebook ، LDAP و دفترچه تلفن XML را فراهم می کند. علاوه بر این ، به طور گسترده ای با مخاطبین PBX سازگار است.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

مشخصات فنی

لیست نظرات:

تا کنون نظری ارسال نشده است.

شما هم می توانید درباره این کالا نظر بدهید

امتیاز:
محصولی یافت نشد